O restauracji

Restauracja TANGO to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do organizacji wesela, imprezy okolicznościowej czy obiadu w gronie najbliższych. Usytuowana jest w niewielkiej odległości od centrum Bydgoszczy – w dzielnicy Kapuściska, na ulicy Wojska Polskiego 23. W zależności od liczebności Gości, Restauracja TANGO dysponuje trzema niezależnymi salami:

Wystrój sal dostosowywany jest do okazji oraz indywidualnych preferencji naszych Gości. Restauracja dysponuje kilkoma koncepcjami dekoracji w różnych wariantach kolorystycznych. Kierownictwo chętnie pomaga doprecyzować szczegóły takie jak: wybór muzyki czy dodatkowe atrakcje uroczystości. Decydując się na organizację uroczystości w Restauracji TANGO, Klienci mogą być pewni, że jej uczestników nie zawiedzie wyśmienita kuchnia oraz życzliwa obsługa kelnerska lokalu.

Zdjęcia: 1 - 22 / 22


Grill bar DZIUPLA

DZIUPLA to niewielki grill bar mieszczący się na parterze budynku restauracji TANGO. Ten przytulny, klimatyzowany lokal to miejsce spotkań i dobrej zabawy, w którym goście przez cały rok mogą cieszyć się wyśmienitymi daniami kuchni polskiej. W grill barze istnieje możliwość zorganizowania niedużej imprezy rodzinnej – do 25 osób.

Zdjęcia: 1 - 2 / 2